BIEG ZAJĄCÓW W ZMIENIONEJ FORMULE

Wirtualny Bieg Zająców
Każdy biega gdzie chce i kiedy chce
Czas trwania akcji: 27 czerwca - 19 lipca

Bieg warszawski

Bieg Zająców Virtual Run 27.06-19.07

W związku z ciągłymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji imprez masowych musieliśmy w tym roku zrezygnować z zawodów stacjonarnych. Pozostawiamy Tory Wyścigów Konnych w Warszawie i we Wrocławiu na przyszłe edycje. Bieg Zająców 2020 odbędzie się natomiast w całej Polsce!

Każdy uczestnik naszego biegu może ukończyć go w dowolnym miejscu, w wybranym przez siebie czasie. Jedynym ograniczeniem jest tutaj czas trwania akcji, który zaplanowaliśmy na 3 tygodnie. Startujemy 27 czerwca, a oficjalne zakończenie Biegu Zająców to 19 lipca. Mamy nadzieję, że w tym czasie wszyscy znajdziecie czas, żeby swoim biegiem wesprzeć Fundację Góry Przenosić i jej Beneficjentów.

Do wzięcia udziału w biegu wystarczy zegarek i odmierzony dystans, ponieważ wyniki będziecie wprowadzać samodzielnie do przygotowanego przez nas systemu. Wasze rezultaty będą się pojawiały w wirtualnym rankingu, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje miejsce. Jednak, tak jak ma to miejsce podczas naszych biegów, nie czas ma znaczenie, a udział i liczba przebiegniętych kilometrów. 1 km = 1 zł przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Każdy otrzyma od nas pamiątkowy medal (wysłany pocztą) po zakończeniu zmagań. Wszyscy mają możliwość wygenerowania indywidualnego dyplomu uczestnictwa w Biegu. Ponadto uczestnicy otrzymają od nas zniżki na zakup sprzętu sportowego wiodących producentów (m.in. Craft, Rossignol).

Mamy nadzieję, że rozumiecie motywy naszej decyzji o zmianie formy przeprowadzenia Biegu Zająców 2020 i będziecie z nami!

Zaktualizowane listy startowe można znaleźć tutaj: [LISTA STARTOWA]
Numery startowe do pobrania znajdują się na liście startowej.

Zapisy w dalszym ciągu możliwe tutaj: [ZAPISY]

Regulamin dostępny tutaj: [REGULAMIN]

Partnerzy

     

     

     

Organizatorzy

    Fundacja Góry Przenosić pauzaTatra Holding

Kontakt

repliki zegarkw dobre repliki