BIEG ZAJĄCÓW W ZMIENIONEJ FORMULE

Wirtualny Bieg Zająców
Każdy biega gdzie chce i kiedy chce
Czas trwania akcji: 27 czerwca - 19 lipca

Bieg wrocławski

Vieg Zająców Virtual Run 27.06-19.07

W związku z ciągłymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji imprez masowych musieliśmy w tym roku zrezygnować z zawodów stacjonarnych. Pozostawiamy Tory Wyścigów Konnych w Warszawie i we Wrocławiu na przyszłe edycje. Bieg Zająców 2020 odbędzie się natomiast w całej Polsce!

Każdy uczestnik naszego biegu może ukończyć go w dowolnym miejscu, w wybranym przez siebie czasie. Jedynym ograniczeniem jest tutaj czas trwania akcji, który zaplanowaliśmy na 3 tygodnie. Startujemy 27 czerwca, a oficjalne zakończenie Biegu Zająców to 19 lipca. Mamy nadzieję, że w tym czasie wszyscy znajdziecie czas, żeby swoim biegiem wesprzeć Fundację Góry Przenosić i jej Beneficjentów.

Do wzięcia udziału w biegu wystarczy zegarek i odmierzony dystans, ponieważ wyniki będziecie wprowadzać samodzielnie do przygotowanego przez nas systemu. Wasze rezultaty będą się pojawiały w wirtualnym rankingu, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje miejsce. Jednak, tak jak ma to miejsce podczas naszych biegów, nie czas ma znaczenie, a udział i liczba przebiegniętych kilometrów. 1 km = 1 zł przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.

Każdy otrzyma od nas pamiątkowy medal (wysłany pocztą) po zakończeniu zmagań. Wszyscy mają możliwość wygenerowania indywidualnego dyplomu uczestnictwa w Biegu. Ponadto uczestnicy otrzymają od nas zniżki na zakup sprzętu sportowego wiodących producentów (m.in. Craft, Rossignol).

Mamy nadzieję, że rozumiecie motywy naszej decyzji o zmianie formy przeprowadzenia Biegu Zająców 2020 i będziecie z nami!

Zaktualizowane listy startowe można znaleźć tutaj: [LISTA STARTOWA]
Numery startowe do pobrania znajdują się na liście startowej.

Zapisy w dalszym ciągu możliwe tutaj: [ZAPISY]

Regulamin dostępny tutaj: [REGULAMIN]

Partnerzy

     

     

     

Organizatorzy

    Fundacja Góry Przenosić pauzaTatra Holding

Kontakt

repliki zegarkw dobre repliki