STARTUJEMY!

Druga edycja Biegu Zająców już 29 marca 2020!

Bieg wrocławski

29 marca 2020 – AWF Wrocław - dł. trasy – 10,75 km

Podczas Biegu Zająców po raz pierwszy spotykamy się we Wrocławiu na terenach wrocławskiego AWFu. Do przebiegnięcia będzie 5 okrążeń na torze, którego długość wynosi 2,15 km. Jednak nie musicie przebiec pełnej trasy aby Wasz bieg został zaliczony. Wystarczy jedno okrążenie toru aby znaleźć się w klasyfikacji. Pomimo tego zachęcamy Was gorąco do przebiegnięcia jak najdłuższego odcinka, ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to kolejna złotówka na szczytny cel!

W dniu biegu Pola Marsowe przeznaczone będą tylko dla Was! Wolne przestrzenie zagospodarowane będą mnóstwem atrakcji dla najmłodszych, jak i samych uczestników. Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w wydarzeniu – gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Ilość pakietów: dorośli 1000, dzieci 200.

W dniu biegu teren CZD przeznaczony będzie tylko dla Was! Wolne przestrzenie zagospodarowane będą mnóstwem atrakcji dla najmłodszych, jak i samych uczestników. Animacje dla naszych pociech, Active Targ ze świątecznymi pamiątkami, strefa gastronomiczna, to tylko mała część tego co pojawi się podczas Biegu Zajączków.

Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w wydarzeniu – gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Ilość pakietów: dorośli 1000, dzieci 200.

Partnerzy

     

     

Organizatorzy

    Fundacja Góry Przenosić pauzaTatra Holding

Kontakt

repliki zegarkw dobre repliki